Seria książek Manwhore

Posted on

Miłość to jedno z uczuć, które nigdy nie zniknie i nigdy nie wygasa, choćby chciało się o niej jak najszybciej zapomnieć. Nie jest zniewolona, jest bezkompromisowa, prawdziwa, charyzmatyczna, namiętna, ale i okrutna. Kobiety, które lubią książki z pogranicza miłości i romansu, znają wiele z jej przymiotników. Katy Evans to znana pisarka, która ma dwie bestsellerowe serie powieści: Real i Manwhore. W jej książkach można na chwilę odetchnąć świeżym powietrzem i poczuć na nowo, czym jest miłość, namiętność i pewna relacja między kobietą a mężczyzną. Jednak różnica między jej powieściami a innymi lekturami polega na tym, że autorka w prosty sposób stara się dotrzeć do kobiet i pokazać im bliskie im historie. Playboy. Manwhore. Tom 5 ze strony www.taniaksiazka.pl to kolejna część słynnej serii, w której bohater ponownie będzie miał okazję doświadczyć niesamowitej miłości. Właśnie takiej, jakiej pragną wszystkie kobiety.

Miłość i namiętność w książkach Evans

Rachel Wynn  – bohaterka kilku pierwszych części serii o jej losach, to silna i niezależna kobieta, która kocha życie i to co robi. Dla kobiet, które szukają niezależnego życia, jest to pewien symbol, ikona niezależności i bezkompromisowego życia. Pomimo tego, że wcześniej walczyła o silne uczucia i miłość, była też bardzo samotna.

Jej historie wzbudzały podziw, ale również wprawiała kobiety w drżenie, pewien rodzaj nieśmiałości. Wzorce, jakie z książek można czerpać, opierają się bowiem mocno na scenach, w których bohaterka oddaje swoje ciało i duszę mężczyźnie. W książce Playboy. Manwhore. Tom 5, Rachel Wynn ma nieco inną perspektywę. Zmęczona pogonią za miłością, w pewnym momencie swojego życia znalazła się w patowej sytuacji. Jej przyjaciółki wyszły za mąż dawno temu i mimo kolejnych przygód wciąż jest sama. W kolejnej części serii książek o bohaterce, Katy Evans odkryje kolejną kartę z gry miłosnej, która może mieć teraz szczęśliwe zakończenie.

Czy tym razem Rachel znajdzie szczęcie w miłości?

Rachel Wynn poznaje tajemniczego mężczyznę. Jest to osoba bezkompromisową, odważną, bezpośrednią i entuzjastycznie nastawiona do życia, a także hazardzistą. W biznesie i grach miłość i namiętność to zwykle coś więcej niż zwykłe uczucie. Rachel Wynn będzie miała okazję bardzo szybko się o tym przekonać. Decydując się na wyjazd do Las Vegas ze znajomym imieniem Cullen, nie spodziewa się, że w tej grze miłosnej jej uczucia będą zagrożone. Czy tym razem zostanie zwycięzcą, czy też będzie musiała ponownie przełknąć gorzką pigułkę porażki? Czytelnicy będą mogli się o tym przekonać.

Obraz freepik - pl.freepik.com