Książki dla kobiet

Posted on

Miłość to jedno z tych uczuć, które nie bierze się znika i nie znika kiedy tylko ma się na to ochotę. Nie bierze jeńców, jest bezkompromisowa, prawdziwa jak nic na świecie, urocza, namiętna, ale również brutalna. Wiele jej przymiotników znana jest kobietom, które uwielbiają książki z pogranicza lektur romantycznych i erotycznych. Jedną z autorek, która daje się poznać w bardzo dobry sposób, jest Katy Evans, autorka, m.in. dwóch bestsellerowych serii powieści: Real oraz Manwhore. W jej książkach czuć powiew świeżości, ale również schematów znanych z innych książek erotycznych. To, co jednak odróżnia jej powieści od innych jest to, że autorka stara się dotrzeć do kobiet w sposób prosty, przedstawiając historie im bliskie. Playboy. Manwhore. Tom 5 to kolejna już część znanej serii, w której główna bohaterka po raz kolejny będzie miała okazję przeżyć niesamowite uniesienia miłosne. Właśnie takie, których pragną kobiety.

Serie książek dla kobiet

Rachel Wynn – bohaterka znana już z kilku poprzednich części serii, jest kobieta silną, niezależną, kochającą swoje życie. To pewnego rodzaju ikona dla kobiet, które w swoim życiu poszukują pewnej niezależności. Jest również samotna, pomimo tego, że miała okazję już wcześniej zawalczyć o mocne uczucie i miłość. Jej historie budziły podziw, wywoływały dreszcze u kobiet i onieśmielały śmiałością scen, w których brała udział.

W książce Playboy. Manwhore. Tom 5, Rachel Wynn da się poznać z nieco innej perspektywy. Strudzona już nieco poszukiwaniem miłości, w pewnym momencie życia znajduje się w sytuacji, w której zostaje sama. Jej przyjaciółki dawno wyszły za mąż, a ona, mimo pewnie wielu bardziej namiętnych przygód, wciąż pozostaje sama. Katy Evans w kolejnej części serii o bohaterce, odkryje kolejne karty gry miłosnej, która być może teraz, będzie miała swój szczęśliwy finał.

Playboy. Manwhore. Tom 5

Rachel Wynn poznaje pewnego tajemniczego mężczyznę. Jest on bezkompromisowym ,śmiały, bezpośrednim i bardzo namiętnym człowiekiem, w dodatku hazardzistą. Tak jak w biznesie i grze, tak w miłości, stawką na ogół jest coś więcej niż pieniądze. Rachel Wynn będzie miała okazję przekonać się o tym już wkrótce.

Decydując się na wyprawę do Las Vegas z poznanym mężczyzną o nazwisku Cullen, nie będzie się spodziewać, że w tej miłosnej grze, stawką będzie jej własne uczucie. Czy tym razem wyjdzie tej gry jako zwycięzca, czy znów będzie musiała przełknąć gorzką pigułkę porażki. Czytelniczki kolejny raz będą mogły się o tym przekonać.

zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com